Súťaž 2014/15
ŽL Staršie žiačky - nadstavbová časť o 1. - 8.miesto
BK ŠKP 08 BB - MBK Ružomberok 78:39 (45:19)
MBK Ružomberok - BK ŠKP 08 BB 44:62 (18:32)
BK ŠKP 08 BB - BK Lokomotíva Sereď 57:52 (21:23)
BK ŠKP 08 BB - BKM Junior UKF Nitra 48:70 (22:28)
BK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 BB 41:49 (31:23)
BK Klokani Ivánka p/D - BK ŠKP 08 BB 0:20 (kontumačne)
BK ŠKP 08 BB - Young Angels KE 2001 62:41 (41:18)
BK ŠKP 08 BB - Young Angels KE 2000 46:81 (25:39)
BKM Junior UKF Nitra - BK ŠKP 08 BB 50:51 (24:25)
BK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 BB 62:42 (28:24)
BK ŠKP 08 BB - BK Klokani Ivanka p/D 71:55 (35:26)
BK ŠKP 08 BB - BK Slovan Bratislava 70:65 (38:20)
Young Angels 2001 KE - BK ŠKP 08 BB 43:53 (21:28)
Young Angels 2000 KE - BK ŠKP 08 BB 72:31 (42:16)
Konečná tabuľka:
Por. | Družstvo | Zápasy | Výhry | Prehry |
|
Rozdiel | Body |
|
Young Angels 2000KE |
|
|
|
|
|
|
|
BKM Junior UKF Nitra |
|
|
|
|
|
|
|
BK ŠKP 08 B.Bystrica |
|
|
4 |
|
25 |
|
|
BK Lokomotíva Sereď |
|
|
|
|
|
|
|
BK Slovan Bratislava |
|
|
|
|
|
|
|
MBK Ružomberok |
|
|
|
|
|
|
|
BK Klokani Ivánka p/D |
|
|
|
|
|
|
|
Young Angels 2001KE |
|
|
|
|
|
|
Družstvo BK Klokani Ivanka p/D má 1 kontumačnú prehru bez priznania bodu.
Tímy na prvej až štvrtej priečke postupujú na záverečný turnaj Final Four - 15.-17.mája 2015.
ŽL Staršie žiačky - Základná časť sk. Východ
MBK Ružomberok - BK ŠKP 08 Banská Bystrica 40:51 (14:27)
BK Detva - BK ŠKP 08 B.Bystrica 34:54 (14:30)
BK ZŠ Zvolen - BK ŠKP 08 B.Bystrica 30:56 (14:29)
ŠKBD Spišská Nová Ves - BK ŠKP 08 B.Bystrica 64:58 (33:34)
BK ŠKP 08 B.Bystrica - Young Angels Košice 2001 73:52 (47:14)
BK ŠKP 08 B.Bystrica - Young Angels Košice 2000 47:93 (20:44)
ŽL Staršie žiačky - Odvetná časť sk. Východ
BK ŠKP 08 B.Bystrica - MBK Ružomberok 72:51 (37:17)
BK ŠKP 08 B.Bystrica - BK ZŠ Zvolen 63:38 (29:20)
BK ŠKP 08 B.Bystrica - BK Detva 56:49 (31:19)
BK ŠKP 08 B.Bystrica - ŠKBD Spišská Nová Ves 45:56 (19:23)
Young Angels Košice 2000 - BK ŠKP 08 B.Bystrica 67:37 (39:23)
Young Angels Košice 2001 - BK ŠKP 08 B.Bystrica 29:51 (16:30)
ŽL Staršie žiačky - konečná tabuľka skupina Východ
Por. |
Družstvo | Zápasy | Výhry | Prehry |
|
Rozdiel | Body |
|
Young Angels 2000 KE |
|
|
|
|
|
|
|
ŠKBD SNV |
|
|
|
|
|
|
|
BK ŠKP 08 B.Bystrica |
|
|
|
|
|
|
|
MBK Ružomberok |
|
|
|
|
|
|
|
Young Angels 2001 KE |
|
|
|
|
|
|
|
BK Detva |
|
|
|
|
|
|
|
BK ZŠ Zvolen |
|
|
|
|
|
|
ŽL Staršie žiačky – konečná tabuľka skupiny Východ bez výsledkov družstiev, ktoré hrali bez nároku na postup:
Družstvá ŠKBD Spišská Nová Ves a BK Detva hrali bez nároku na postup.
Por. |
Družstvo |
Poč. záp. |
Víťazstvá |
Prehry |
Dal |
Dostal |
Body |
1 |
Young Angels 2000 KE |
8 |
8 |
0 |
828 |
256 |
16 |
2 |
BK ŠKP 08 B.Bystrica |
8 |
6 |
2 |
450 |
400 |
14 |
3 |
MBK Ružomberok |
8 |
3 |
5 |
415 |
513 |
11 |
4 |
Young Angels 2001 KE |
8 |
3 |
5 |
369 |
485 |
11 |
5 |
BK ZŠ Zvolen |
8 |
0 |
8 |
258 |
666 |
8 |
ŽL Staršie žiačky - konečná tabuľka skupina Západ
Por. |
Družstvo |
Poč. záp. |
Víťazstvá |
Prehry |
Dal |
Dostal |
Body |
1 |
BKM Junior UKF Nitra |
12 |
11 |
1 |
901 |
607 |
23 |
2 |
BK Lokomotíva Sereď |
12 |
9 |
3 |
926 |
605 |
21 |
3 |
BK Slovan Bratislava |
12 |
9 |
3 |
949 |
624 |
21 |
4 |
BK Klokani Ivanka p/D |
12 |
7 |
5 |
791 |
661 |
19 |
5 |
ŠŠK Žilina - Budatín |
12 |
4 |
8 |
661 |
714 |
16 |
6 |
BO TJ Spartak Myjava |
12 |
2 |
10 |
503 |
859 |
14 |
7 |
ŠŠK Trnava |
12 |
0 |
12 |
419 |
1080 |
11 |
ŽL Staršie žiačky – konečná tabuľka skupiny Západ bez výsledkov družstiev, ktoré hrali bez nároku na postup:
Družstvá ŠŠK Žilina - Budatín a BO TJ Spartak Myjava hrali bez nároku na postup.
Por. |
Družstvo |
Poč. záp. |
Víťazstvá |
Prehry |
Dal |
Dostal |
Body |
1 |
BKM Junior UKF Nitra |
8 |
7 |
1 |
624 |
422 |
15 |
2 |
BK Lokomotíva Sereď |
8 |
5 |
3 |
572 |
449 |
13 |
3 |
BK Slovan Bratislava |
8 |
5 |
3 |
601 |
466 |
13 |
4 |
BK Klokani Ivanka p/D |
8 |
3 |
5 |
532 |
499 |
11 |
5 |
ŠŠK Trnava |
8 |
0 |
8 |
301 |
794 |
8 |