V dohrávke výhra s RK.

11.04.2015 12:00

BK ŠKP 08 BB - MBK Ružomberok 78:39 (45:19) Peťa 16, Kuky 13, Kika B.11, Norika 8, Simča a Žmurko po 7, Kika K.6, Denča 4, Ema a Dada po 2b.

V domácej dohrávke 1.kola nadstavby súťaže si naše dievčatá poradili s Ružomberkom. Po vyrovnanej 1.štvrtine baby zlepšili v ďalšom priebehu obranu, zrýchlili pohyb v útoku a polčas tak skončil s 26 bodovým rozdielom. Druhý polčas sme mali až na pár zbytočných chýb plne pod kontrolou a preto sa mohli dievčatá tešiť z dôležitého víťazstva s vysokým 39 bodovým rozdielom.

Najbližšie zápasy odohráme už budúci víkend. V sobotu 18.4. privítame Ivánku, začiatok stretnutia je o 13.00 hod. v telocvični OA a v nedeľu 19.4.  Slovan,  so začiatkom o 9.00 hod. v telocvični OA Tajovského.