Úspešná odveta s RK.

30.10.2014 20:41

MBK Ružomberok - BK ŠKP 08 BB  40:51 (14:27), Peťa 14, saška a Denča po 6, Simča 5, Kika, Sára, Kuky a Norika po 4, Dada a Žmurko po 2b.

V štvrtkový podvečer sme odohrali odvetu na pôde MBK Ružomberok. V prebiehajúcej sezóne to bol zatiaľ asi najťažší zápas, ktorý si však naše dievčatá komplikovali samé, a to veľkým množstvom stratených lôpt (47) a málo úspešnou streľbou (31%, TH 38%).  Po prvom polčase si baby vybudovali 13 bodové vedenie, ktoré súper v tretej štvrtine stiahol na 10 bodov a v priebehu štvrtej dokonca na 7bodov. Záver zápasu sme však zvládli a konečný bodový rozdiel bol 11bodov. Dievčatá čaká veľa práce, musia popracovať na zakončení, pohybe v útoku aj obrane. Najbližší zápas odohráme v nedeľu 9.novembra v Spišskej Novej Vsi.