Sereď, Nitra.

09.02.2015 18:26

BK ŠKP 08 BB - BK Lokomotíva Sereď  57:52 (21:23), Kuky 11, Peťa a Denča po 10, Ema 8, Dada a Norika po 5, Simča 4, Saška a Žmurko po 2b.

BK ŠKP 08 BB - BKM Junior UKF Nitra 48:70 (22:28), Peťa 13, Saška 10, Norika 9, Dada 5, Simča 4, Kuky 3, Denča a Žmurko po 2b.

V sobotu sme nastúpili na prvý zápas nadstavby, v ktorom sme privítali Sereď. Od začiatku do konca to bol napínavý duel. Vo vedení sa striedali obidve družstvá, no nakoniec sme boli šťastnejším tímom. Dievčatá podali zodpovedný, bojovný výkon a nebyť zbytočných ľahkých strát mohol byť konečný výsledok aj výraznejší.

V nedeľu sme privítali Nitru. Aj tento zápas bol napínavý a vyrovnaný, ale len v prvom polčase, ktorý sme prehrali o 6 bodov. Do druhého polčasu nastúpili lepšie nitrančanky, ktoré zvýšili svoj náskok a zápas až na malé zaváhania v podstate kontrolovali až do konca. Opäť veľa zbytočných strát, zbrklé riešenia niektorých herných situácií nás pripravilo o lepší výsledok. Naše baby bojovali, ale dochádzali fyzické sily a už nedokázali zápas zdramatizovať.

Ďalšie zápasy odohráme na palubovkách súperov. 28.2. na Slovane Bratislava a 1.3. v Ivánke pri Dunaji.