Výhra s YA KE 2001,prehra s 2000.

14.03.2015 16:54

BK ŠKP 08 BB - Young Angels 2001 KE  62:41 (41:18), štvrtiny: 23:10, 18:8, 8:7, 13:16, Peťa 19, Kika K.9, Norika 7, Dada a Saška po 5, Simča 4, Žmurko 3, Denča, Kika B, Lucka, Ema a Domča po 2 body.

BK ŠKP 08 BB - Young Angels 2000 KE  46:81 (25:39), štvrtiny: 8:16, 17:23, 12:21, 9:21.

V sobotu sme zaknihovali povinné víťazstvo s o rok mladšími košičankami. Do zápasu sme vstúpili dobre a celý prvý polčas sme mali pod kontrolou. Do druhého polčasu však naše dievčatá nastúpili ako vymenené. Nedávali sme koše, nepremieňali trestné hody a zle bránili. Tretia štvrtina skončila malým skóre (8:7) ešte v náš prospech, ale štvrtú sme už prehrali (13:16). Proti silnejšiemu súperovi by nás takýto prístup mohol v budúcnosti veľmi mrzieť.

V nedeľu sme proti silným košickým 2000 vstúpili do zápasu zle. Rýchlo sme prehrávali 1:10 a až po oddychovom čase sme sa prebrali a začali hrať. Najlepšia z celého zápasu bola druhá štvrtina (17:23), kedy sme boli vyrovnaným súperom a polčas sa skončil ešte prijateľným skóre 25:39. Druhý polčas sme opäť nezačali dobre, košičanky zvyšovali svoj náskok a kontrolovali celý zvyšok zápasu.

Najbližšie zápasy ( 9.a 10.kolo) odohráme na palubovkách súperov. V sobotu 28.marca v Nitre a v nedeľu 29.marca v Seredi.