S Košicami 1:1.

23.11.2014 16:33

BK ŠKP 08 BB - Young Angels 2001 KE  73:52, Kuky 21, Kika 11, Simča a Ema po 8, Saška, Peťa a Norika po 5, Dada a Žmurko po 4, Denča 2b.

Cez víkend sme odohrali dve súťažné stretnutia s Young Angels Košice - minuloročnými majsterkami SR vo svojich kategóriách. Do sobotňajšieho zápasu s 2001 sme nastúpili veľmi dobre. Dievčatá hrali zodpovedne v obrane a darilo sa im v útoku. Prvý polčas tak vyhrali o vyše 30 bodov. Do druhého polčasu nastúpil súper s agresívnejšou hrou, my sme trocha poľavili, ale bodový rozdiel bol dostatočný, aby si zahrali všetky dievčatá.

BK ŠKP 08 BB - Young Angels 2000 KE  47:93, Kuky a Norika po 9, Kika 8, Denča 6, Simča 5, Žmurko a Ema po 3, Dada a Saška po 2b.

V nedeľu to už bol oveľa ťažší zápas. Od začiatku bol súper lepší. Treba objektívne priznať, že košičankám je len veľmi ťažké konkurovať. Hrali s agresívnou obranou, ktorá nám robila problémy a strácali sme množstvo lôpt a mali úspešnejšiu streľbu. Veľkým pozitívom je, že všetky naše dievčatá bojovali celý zápas a bolo viditeľné zlepšenie ako v obrannej tak aj v útočnej činnosti oproti minulým súťažným zápasom.