Ružomberok.

29.04.2015 20:22

MBK Ružomberok  -  BK ŠKP 08 BB  44:62 ( 18:32 ), štvrtiny: 16:10, 2:22, 16:14, 10:16.Body: Kika K. 17 (17 D), Peťa 16 (14 D), Žmurko 10, Kuky 7, Ema a Domča po 4, Norika 2, Denča 2 (10 As).

V stredu sme odohrali dohrávku 8.kola v Ružomberku. Domáce po dvoch víťazstvách s Ivánkou a Slovanom vstúpili do zápasu nabudené s odhodlaním nás poraziť. Prvú štvrtinu zvládli lepšie , vyhrali ju o 6 bodov. Druhú štvrtinu sme jednoznačne zvládli lepšie my, keď sme súperkám dovolili len 2 body a vyhrali ju 22 : 2. Do druhého polčasu sme tak nastupovali so 14 bodovým náskokom. Zvyšok zápasu mali dievčatá pod kontrolou a aj napriek prehratej tretej štvrtine stretnutie doviedli do víťazného konca s 18 bodovým rozdielom.

Dievčatá aj napriek trom chýbajúcim hráčkam pre choroby a zranenia (resp.4) odohrali veľmi dobrý zápas. Pár zaváhaní prevýšilo množstvo nádherných akcií v útoku a vynikajúca obrana, hlavne v druhej štvrtine, kde sme domácim nedovolili absolútne nič.