Majstrovstvá Slovenska - opäť bronzové.

18.05.2014 19:20

Už po štvrtý krát v rade naše dievčatá vybojovali na Majstrovstvách Slovenska bronzové medajly. Gratulujeme a ďakujeme Vám a trénerom za celú super sezónu.

5
O konečnom poradí na 2.-4.mieste rozhodli vzájomné zápasy.

ALL STARS "B"  -  Kika , Dadka, Peťka

Výsledky zápasov:

Piatok 16.5.2014

Nitra - Banská Bystrica                49:60 Body:Bohušová 14 (0/5), Tančinová 10 (0/2), Kulfasová 8 (4/6), Kovalčíková 7 (5/9), Luptáková 7 (1/4), Žilinská 6, Páleniková 4, Demianová 2 (2/2), Klincová 2.

Vyjadrenie trénera:
Mali sme vynikajúci vstup do zápasu. Dievčatá do bodky plnili veci, ktoré sme si povedali pred zápasom. Do druhého polčasu Nitra nastúpila s agresívnejšou obranou a rýchlymi protiútokmi. Našťastie sme to fyzicky aj takticky zvládli a tešíme sa z dôležitej výhry.

Banská Bystrica - Poprad            72:39 Body:Tančinová 14 (2/3), Bohušová 9 (3/6), Páleníková 9 (1/3), Demianová 8 (0/2), Žilinská 8, Kulfasová 7 (2/3), Klincová 6, Luptáková 6 (0/2), Kovalčíková 3 (1/2), Slivková 2.

Do druhého zápasu sme nastúpili troška rozpačito, ale v druhej štvrtine sme si vybudovali náskok, ktorý sme postupne zvyšovali. Chcem poďakovať babám za predvedené výkony v úvodnom dni majstrovstiev.

Ostatné výsledky dňa:

Sereď - Poprad                            72:58

Ružomberok - Košice                   37:122

Nitra - Ružomberok                      78:66

Košice - Sereď                             89:46

Sobota 17.5.2014

Ružomberok - Banská Bystrica    38:88Body:Tančinová 25 (1/2), Slivková 17 (5/10), Kovalčíková 10 (2/2), Luptáková 10 (2/3), Bohušová 6 (2/2), Klincová6, Žiliniská 5 (1/4), Kubišová 2 (2/2), Páleníková 2, Sedíleková 2 (2/2), Striežová 2 (2/4), Kulfasová 1 (1/2)

Na dnešný zápas sme nastúpili plne koncentrované, vedomé si dôležitosti tohto zápasu. Od začiatku sme mali zápas plne pod kontrolou. V druhej polovici sa baby basketbalom bavili a užívali si ho. Ideme si oddýchnuť a pripraviť sa na popoludňajšie stretnutie s Košicami.

Banská Bystrica - Košice        56:68  Body:Tančinová 17 (3/5), Žilinská 10 (2/5), Luptáková 7 (2/2), Páleníková 6 (0/2), Demianová 4 (2/4), Bohušová 3 (1/4), Klincová 3 (3/6), Kulfasová 3 (3/4), Striežová 2, Kovalčíková 1 (1/4)

Vynikajúci zápas vo vynikajúcej atmosfére. Súperovi gratulujem k víťazstvu.

Poprad - Košice                    47:103

Sereď- Nitra                          46:69

Nitra - Poprad                        82:70

Ružomberok -Sereď               57:73

Nedeľa 18.5.2014

Sereď - Banská Bystrica        59:43 Body: Bohušová 10 (0/2), Tančinová 8, Klincová 7 (3/6), Kulfasová 7 (3/8), Páleníková 4 (2/4), Slivková 4 (0/1),